SKECHERS SUVEJOOKSUST, -KÕNNIST OSAVÕTJA MEELESPEA

VÕISTLUSKESKUS: avatakse kell 10.00. Avatud on expo- ja lasteala.

LASTEHOID: spordihoones on avatud tasuta Lehelinnu lastehoid (alates 10.00).

START: Skechers Suvejooksu 5 km start antakse kell 12.00. Skechers Suvejooksu (10 km) start antakse kell 12.10.  5 km jooksjad-kõndijad (ajavõtuta) stardivad eraldi koridorist, 5 km ajavõtuga jooksjate rivi lõpust (12.00). 10 km kõndijad (ajavõtuga ja ajavõtuta) stardivad eraldi koridorist, 10 km jooksjate rivi lõpust (12.10). Starti lubatakse ainult rinnanumbriga osavõtjad.

Jooksudel ja kõnnil osaled Sa omal riisikol! Alla 10-aastased lapsed  tohivad jooksudel startida ainult vanemate loal.

STARDIMATERJALIDE VÄLJASTAMINE: osaleja (jooksud, kõnd) saab rinnanumbri kätte võistluspäeval sekretariaaditelgist (10.00 – kuni stardihetkeni). Kõikidele osalejatele (v.a ajavõtuta kõnd) on ette nähtud ka Skechers jooksusärk, mille saab kätte sekretariaaditelgist.

KOHAPEALNE REGISTREERUMINE: nii jooksudele-kõndidele on ka koha peal võimalik registreeruda. Osavõtutasusid vaata siit. Kohapealne registreerumine on võimalik alates 10.00 – 11.50.

TRANSPORT: võimalusel tasub kohale tulla ühistranspordiga. Otse võistluskeskuse juurde (kesklinnast, Eedeni peatus) sõidavad ka Tartu linnaliinibussid nr 1, 3 ja 14. Vaata lähemalt bussigraafikuid siit.

Lisaks toob soovijad (GO OIL tankla juurest /Ringtee 25/ kell 09.40 ja AHHAA keskuse bussiparkla /Sadama 1/ juurest kell 09.50) tasuta kohale ka SEBE eribuss, mis viib soovijad ca kell 14.20 ka nendesse kohtadesse tagasi. Otsi SEBE bussi kirjaga „Suvejooks“.

PARKIMINE: nendeks viidatud kohtades. Palume järgida parkimiskorraldajate suuniseid!

PAKIHOID: A. le Coq spordihoone fuajees (valvega). Asjad saab kätte rinnanumbri alusel.

RATTAPARKLA: valvega rattaparkla. Ratta saab kätte rinnanumbri alusel.

RIIETUMINE: A. le Coq spordihoone riietusruumides. Ruumid on valveta, isiklikke asju palume mitte sinna jätta (osaleja saab kasutada selleks pakihoidu).

TUALETID: võistluskeskuses.

RADA: 5, 10 kilomeetrit (peamiselt asfaltteed, pehmed rajad, pinnaseteed jne).

RAJATEENINDUS: distantsid on osaliselt tähistatud metallaedade, piirdevõrkude ja lintidega. Rajal on ka reguleerijad. Iga kilomeeter kõikidel distantsidel märgitud. 5 km rajal on 2,5 km-l joogipunkt; 10 km rajal on 3,3 ja 7.5 km-l joogipunktid. Kui märkad, et kaasosalejal tekib tervisega probleeme, teavita viivitamatult rajal viibivat meditsiiniabi. Meditsiiniline abi on tagatud ka võistluskeskuses.

AJAVÕTT: aeg ja koht fikseeritakse kiibiajavõtuga. Kiip on kinnitatud rinnanumbri tagaküljele, mida korraldajale tagastama ei pea! Esialgsed tulemused avaldatakse kohapeal. Ajavõtuta jooksjatel-kõndijatel aega ei võeta ja paremusjärjestust ei selgitata.

Finisheerides ära aseta kätt rinnanumbri ette. Niiviisi ei pruugi su aeg fikseeruda.

AUTASUSTAMINE: algab ca kell 13.25. Suvejooksu (10 km) kõikide vanuseklasside esikolmikud saavad autasustatud. Loosiauhinnad. Suvejooksu (10 km) üldvõitja mees ja naine saavad Fortum Eesti AS-ilt auhinnaks mõlemad 100 EUROT. Skechers Suvejooksu 5 km meeste ja naiste üldesikolmikud saavad Skechersi poolt mõlemad autasustatud. Loosiauhinnad. Kõndijatele on samuti loosiauhinnad. Pärast Suvejooksu distantside autasustamist toimub GORUNTARTU sarja (Parkmetsa jooksu + Suvejooksu 10 km koondarvestus) autasustamine.

OSALEJALE FINIŠIS: erimedal (v.a ajavõtuta kõnd), PÕLTSAMAA FELIX supp, EESTI PAGARI saiake, Saaremaa vesi, Arimex tervisepakk.

LIHASHOOLDUSE TEENUS: võistluskeskuses on pärast võistlust avatud Tartu Teraapiasalongi lihashooldustelk. Teenus on tasuline (4-5 eurot).

OSALUSMEDALITE GRAVEERIMINE: Gravex Tartu pakub võistluskeskuses medalite käsigraveerimise teenust (3 EUR/medal, ooteaeg ca 3 minutit).

PESEMINE: tasuta pesemisvõimalus (jooksud, kõnd/ rinnanumbri alusel) A. le Coq Sport spordihoones võistluskeskuse kõrval.

FINIŠ: suletakse kell 14.50.

TULEMUSED: koha peal avaldatakse jooksude esialgsed tulemused. Lõplikud tulemused ja kõnni osalusprotokoll avaldatakse hiljemalt võistlusjärgsel teisel päeval Treenitus MTÜ kodulehel www.treenitus.eu

FOTOD: leiad kodulehelt: www.treenitus.eu

E-DIPLOM: lisatakse kodulehele www.treenitus.eu 2-3 päeva jooksul pärast võistlust.

INFOPUNKT: kui Sul tekib seoses jooksudega/kõnniga küsimusi, pöördu sekretariaaditelki!

Korraldajad jätavad endale õiguse teha programmis muudatusi ning muuta juhendites loetletud tingimusi!

Vaata lisaks eraldi Skechers Suvejooksu-kõnni juhendit!

Vaata ka võistluspäeva programmi siit

PEATOETAJA SUURTOETAJA TOETAJAD