PARKMETSA JOOKSUST, KÕNNIST OSAVÕTJA MEELESPEA

VÕISTLUSKESKUS: avatakse kell 11.00

START: antakse 06. aprillil kell 13.00 Sanatooriumi parkmetsast (Riia 167A territoorium). Kõndijad (ajavõtuga ja ajavõtuta) stardivad jooksjaterivi lõpust. Starti lubatakse ainult rinnanumbriga osavõtjad (ka kõndijatel on eraldi rinnanumbrid).

Jooksul ja kõnnil osaled Sa omal riisikol! Alla 10-aastased lapsed tohivad põhijooksul startida ainult vanemate loal.

KOHAPEALNE REGISTREERUMINE: nii jooksule kui tervisekõnnile on ka kohapeal võimalik registreeruda. Osavõtutasusid vaata siit. Kohapealne registreerumine on võimalik alates 11.00 – 12.45.

Osaleja (jooks, kõnd) saab rinnanumbri kätte võistluspäeval sekretariaaditelgist (11.00-13.00).

TRANSPORT: võimalusel tasub kohale tulla ühistranspordiga. Otse võistluskeskuse juurde (Raja peatus) sõidavad ka Tartu linnaliinibussid nr 1 ja 18. Vaata lähemalt bussigraafikut siit.

Lisaks toob soovijad (GO OIL tankla juurest /Ringtee 25/ kell 10.20 ja AHHAA keskuse bussiparkla /Sadama 1/ juurest kell 10.40) tasuta kohale ka SEBE eribuss, mis viib soovijad ca kell 14.35 ka nendesse kohtadesse tagasi. Otsi SEBE bussi sildiga „Parkmetsa jooks“.

PARKIMINE: nendeks viidatud kohtades. Palume järgida parkimiskorraldajate suuniseid!

PAKIHOID: valvega pakihoiubussis. Asjad saab kätte rinnanumbri alusel.

RATTAPARKLA: valvega rattaparkla. Ratta saab kätte rinnanumbri alusel.

RIIETUMINE: riietumistelkides. Telgid on valveta, isiklikke asju palume mitte sinna jätta (osaleja saab kasutada selleks pakihoiubussi).

TUALETID: võistluskeskuses.

RADA: 7 kilomeetrit (asfaltteed, pehmed rajad, pinnaseteed jne). Vaata rajaskeemi ja pilte siit.

RAJATEENINDUS: distants on osaliselt tähistatud metallaedade, piirdevõrkude ja lintidega. Rajal on ka reguleerijad. Iga kilomeeter märgitud. 4. km-l on teenindusega joogipunkt. Kui märkad, et kaasosalejal tekib tervisega probleeme, teavita viivitamatult rajal viibivat meditsiiniabi. Meditsiiniline abi on tagatud ka võistluskeskuses.

AJAVÕTT: aeg ja koht (jooks, ajavõtuga kõnd) fikseeritakse kiibiajavõtuga (kiip asub rinnanumbri tagaküljel, mida korraldajale tagastama ei pea). Esialgsed tulemused avaldatakse kohapeal. Ajavõtuta tervisekõndijatel paremusjärjestust ei selgitata.

AUTASUSTAMINE: algab kell 14.00. Põhijooksu kõikide vanuseklasside esikolmikud saavad autasustatud. Loosiauhinnad. Kõndijatele on samuti loosiauhinnad.

OSALEJALE FINIŠIS: Felixi poolt kosutav kõhutäis, Greenfield tee ja Eesti Pagari saiake. Lisaks on igale osalejale A. Le Coq pudelijook.

PESEMINE: tasuta pesemisvõimalus (jooks, kõnd/ rinnanumbri alusel) on võistluskeskuse lähedal asuvas MV Spordiklubis (Riia 136A).

FINIŠ: suletakse kell 14.35.

TULEMUSED: kohapeal avaldatakse jooksu esialgsed tulemused (tulemusi on võimalik kontrollida ekraanilt). Lõplikud tulemused ja kõnni osalusprotokoll avaldatakse võistlusjärgsel päeval Treenitus MTÜ kodulehel www.treenitus.eu

FOTOD: leiad kodulehelt: www.treenitus.eu

E-DIPLOM: 2-3 päeva jooksul pärast võistlust, on kodulehelt www.treenitus.eu võimalik alla laadida oma jooksu/kõnni e-diplom.

INFOPUNKT: kui Sul tekib seoses jooksuga/kõnniga küsimusi, pöördu sekretariaaditelki!

Korraldajad jätavad endale õiguse teha programmis muudatusi ning muuta juhendis loetletud tingimusi!

Vaata lisaks eraldi Parkmetsa jooksu ja kõnni juhendit

Vaata ka võistluspäeva programmi siit

 

 

PEATOETAJA SUURTOETAJA TOETAJAD