VÕISTLUSKESKUS: avatakse kell 10.00

START: antakse 11. novembril kell 12.00 Kvissentali veemotoklubi territooriumilt (Kvissentali tee 5). Tervisekõndijad (ajavõtuga, ajavõtuta) stardivad jooksjaterivi lõpust. Starti lubatakse ainult rinnanumbriga osavõtjad (ka tervisekõndijatel on eraldi rinnanumber).

Jooksul ja kõnnil osaled Sa omal riisikol! Alla 10-aastased lapsed tohivad põhijooksul startida ainult vanemate loal.

KOHAPEALNE REGISTREERUMINE: nii Novembrijooksule kui tervisekõnnile on ka kohapeal võimalik registreeruda. Osavõtutasusid vaata siit. Kohapealne registreerumine on võimalik alates 10.00 – 11.45.

Osaleja (jooks, kõnd) saab rinnanumbri kätte võistluspäeval sekretariaaditelgist (10.00 kuni stardihetkeni).

TRANSPORT: võimalusel tasub kohale tulla ühistranspordiga. Otse võistluskeskuse juurde (Kvissentali peatus) sõidab ka Tartu linnaliinibuss nr 7, vaata lähemalt bussigraafikut siit.

Lisaks toob soovijad (GO OIL tankla juurest /Ringtee 25/ kell 9.35 ja AHHAA keskuse bussiparkla /Sadama 1/ juurest kell 09.45) tasuta kohale ka SEBE eribuss, mis viib soovijad ca kell 13.35 ka nendesse kohtadesse tagasi. Otsi SEBE bussi sildiga „Novembrijooks“.

PARKIMINE: nendeks viidatud kohtades. Palume järgida parkimiskorraldajate suuniseid!

PAKIHOID: valvega pakihoiubussis. Asjad saab kätte rinnanumbri alusel.

RATTAPARKLA: valvega rattaparkla. Ratta saab kätte rinnanumbri alusel.

RIIETUMINE: riietumistelkides. Telgid on valveta, isiklikke asju palume mitte sinna jätta (osaleja saab kasutada selleks pakihoiubussi).

TUALETID: võistluskeskuses.

RADA: 5 kilomeetrit (peamiselt asfaltteed, pehmed rajad, pinnaseteed jne). Vaata rajaskeemi siit.

RAJATEENINDUS: distants on osaliselt tähistatud metallaedade, piirdevõrkude ja lintidega. Rajal on ka reguleerijad. Iga kilomeeter märgitud. Rajal joogipunkti ei ole! Kui märkad, et kaasosalejal tekib tervisega probleeme, teavita viivitamatult rajal viibivat meditsiiniabi. Meditsiiniline abi on tagatud ka võistluskeskuses.

AJAVÕTT: aeg ja koht fikseeritakse kiibiajavõtuga. Esialgsed tulemused avaldatakse kohapeal. Ajavõtuta tervisekõndijatel aega ei võeta ja paremusjärjestust ei selgitata.

Finisheerides ära aseta kätt rinnanumbri ette. Niiviisi ei pruugi su aeg fikseeruda.

AUTASUSTAMINE: algab ca kell 12.50. Põhijooksu kõikide vanuseklasside esikolmikud saavad autasustatud. Novembrijooksu üldvõitja mees ja naine saavad EPOFIX OÜ-lt mõlemad 100 EUROT. Loosiauhinnad. Tervisekõndijatele on samuti loosiauhinnad. Pärast Novembrijooksu autasustamist toimub Jooksusarja paremiku autasustamine.

OSALEJALE FINIŠIS: PÕLTSAMAA FELIX supp, GREENFIELD tee ja EESTI PAGARI saiake. Lisaks on igale osalejale pudelijook.

PESEMINE: tasuta pesemisvõimalus (jooks, kõnd/ rinnanumbri alusel) on SA Tartu Sport Turu tn spordihoones (Turu tn 8). Soovijad viib ca 13.35 pesemiskohta ka SEBE tasuta eribuss!

FINIŠ: suletakse kell 13.30.

TULEMUSED: kohapeal avaldatakse jooksu esialgsed tulemused. Lõplikud tulemused ja kõnni osalusprotokoll avaldatakse võistlusjärgsel päeval Treenitus MTÜ kodulehel www.treenitus.eu

FOTOD: leiad kodulehelt: www.treenitus.eu

E-DIPLOM: 2-3 päeva jooksul pärast võistlust, on kodulehelt www.treenitus.eu  võimalik alla laadida oma jooksu/kõnni e-diplom.

INFOPUNKT: kui Sul tekib seoses jooksuga/kõnniga küsimusi, pöördu sekretariaaditelki!

Korraldajad jätavad endale õiguse teha programmis muudatusi ning muuta juhendis loetletud tingimusi!

Vaata lisaks eraldi Novembrijooksu-kõnni juhendit!

Vaata ka võistluspäeva programmi siit

Peatoetaja

skechers

Suurtoetajad

kysk

epagar

vomax

felix

polar

tartu

Toetajad

alecoq

veskimati

satartu

ramest

grynefee

arimex

epofix1

tervis

be_me

g4s

abc

greenfield

fitclub

meemees

crossfit

sebe

semu

rademar

cha

rexona

coop

logo

tradehouse

fitlife

paas

stekkor

lillina

hesburger

secosport

lunchtime

video5