19. augustil toimus #GORUNTARTU sarja Skechers Suvejooks, mille üheks eesmärgiks oli lisaks tervisespordi edendamisele teha üks heategu: koos jooksust osavõtjatega koguda raha Tartu Perekodu Käopesa 36 kasvandiku jalavarude uuendamiseks.

Heade inimeste kaasabil kogunes eesmärgi täitmiseks 426,46 eurot ning ülejäänud summa annetas enda poolt Skechersi brändi maaletooja Fifaa AS, et kõik puudust tundvad lapsed saaks endale uued ja mugavad jalanõud jalga.
Septembri viimasel nädalal toimus meeleolukas jalanõude üleandmine ning see päev oli täis rõõmu ja naeru.

„Skechersi Suvejooksu eesmärk on edendada rahvasporti. 1316 osavõtjast 516 olid lapsed – seega on tervislikku eluviisi maast madalast harrastavad põlvkonnad peale kasvamas ja selle üle on meil väga hea meel,“ lausus Skechersi Suvejooksu peakorraldaja ning MTÜ Treenitus juhatuse liige Jaanus Mäe.
„Meele tegi rõõmsaks, et meie jooksudest osavõtjad on suure südamega ja tulid meie heategevusliku mõttega kaasa. Näiteks meie jooksudel pidev osaleja Jaanus Ruut panustas lausa 100 euroga,“ oli Jaanus Mäe saadud tulemustega rahul.

SA Tartu Perekodu Käopesa lastele jagati 2225 euro väärtuses jalanõusid ning jalanõude valik oli tehtud nende vajadusest lähtuvalt (kes vajas uusi spordijalatseid, kes kooli või lasteaeda sisejalanõusid). Selleks et kõigi vajadused saaksid rahuldatud, kattis kogunenud annetustest puudujääva summa Skechersi brändi maaletooja Fifaa AS. „Skechers on bränd, mis väärtustab häid algatusi, ning meil oli rõõm anda panus ka omalt poolt. Me kõik väärime ju uusi ja mugavaid jalanõusid, milles tunneme end hästi. Asenduskodulapsed ei tohiks olla siinkohal erandiks,“ nentis Skechersi brändijuht Marin Lamesoo.

Foto autor: Kristi Vaikmets / Fotokaader OÜ

PEATOETAJA SUURTOETAJA TOETAJAD

© 2016 Mittetulundusühing Treenitus

Top
Jälgi meid:                  
Close
loading...