Ava võistluse menüü
Üldinfo Kaugjooksu üldjuhend Mr. Pritt laste kaugjooksu juhend Rajainfo Osavõtutasud Medal ja jooksusärk Tulemuse sisestamine Osavõtjate boonused LIVE tulemused Loosiauhinnad AUHINDADE KÄTTESAAMINE Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Loosiauhinnad

Skechers Suvejooksu kaugjooks

Kõikide võitjatega võtame omalt poolt ühendust hiljemalt 30.08
 
Jooks/kõnd:
 
FORTUM TARTU - 100 EUR
1 Elin Ilves
2 Rauno Jallai
 
SKECHERS JALATSID
1 Margit Karu
 
EHITUSE ABC - 60 EUR KINKEKAART
1 Ain Laansalu
2 Andres Soosaar
3 Anni Rohelpuu
4 Helina Juvanen
5 Leili Prans
 
EHITUSE ABC - AKUTRELL
1 Marius Aave
 
EHITUSE ABC - HEKILÕIKUR
1 Olga Tjutneva
2 Tauno Mölder
 
CHA TEE KOMPLEKTID
1 Urmas Kolga
2 Ülo Luuka
3 Alec Nyiri
4 Anneli Jõgisuu
5 Denis Kolesnikov
6 Helari Laiakivi
 
VESKI MATI TOOTEKOTID
1 Jaak Vaiknemets
2 Julia Seleznjova
3 Karin Alavere
4 Krista Kesvatera
5 Kuldar Mäesepp
6 Liili Vatsar
7 Maarit Lääne
8 Marge Vaikjärv
9 Maris Jaama
10 Meelis Mändla
11 Monika Pärna
12 Pille Teller
13 Raul Lepik
14 Rene Kottisse
15 Sigrid Kivimaa
16 Steven Parisalu
17 Toomas Kõnd
18 Urmas Ärm
19 Vincent Dautancourt
20 Aare Tinn
 
TERVIS PLUSS AJAKIRI (3 KUU TELLIMUSED)
1 Aljona Luksepp
2 Anne Mugu
3 Birgit Viira
 
ARIMEX TOOTEKOTID
1 Egne Eerik
2 Evelin Haava
3 Getlin Urbus
4 Helen Tammiksaar
5 Ingrid Saar
6 Kadri Rootalu
7 Karin Proovel
 
SPORDI- JA OLÜMPIAMUUSEUM KINKEKAARDID
1 Kaupo Mändla
2 Kristiina Kõdar
3 Külli Kori
4 Lilian Breus
5 Maili Rästas
 
Mr. Pritt lastejooksud:
 
SUUKOOLI PUSA
1 Johannes Poksi
2 Bert Laagemann
 
ARIMEX TOOTEKOTID
1 Victoria Vesso
2 Rosaliina Laane
3 Matvey Alexander Petrov
4 Liivar Lätt
5 Carolina Allik
6 Marina Kraus
 
SECOSPORT
1 Marten Miljukov
2 Milvi Tamm
3 Piret Lood
4 Rein Tamm
 
KIILTO TOOTEKOTID
1 Kristina Kukke
2 Jane Lemendik
 
SUUKOOLI KOMPLEKTID
1 Rihanna Raudsepp
2 Timo Raudsepp
3 Mirelli Reino
4 Maribel Rätsep
5 Liisi Kord
6 Ketter Sassi
7 Jan-Marten Lember
8 Gert Aun
9 Arabella Peedor
10 Adeele Anton