Ava võistluse menüü
Üldinfo Kaugjooksu üldjuhend Mr. Pritt lastejooksude juhend (kaugjooks) Osavõtutasud Rajaskeemid Live tulemused Tulemuse sisestamine Osavõtjate boonused Loosiauhinnad Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Loosiauhinnad

Parkmetsa kaugjooks

Kõikide võitjatega võtame omalt poolt ühendust hiljemalt 05.07

 

Suukooli pusa võitjad:

 

Aron Veedla
Marten Väljak
Dominik Edrick Baker
Rando Peedor
Karl-Ramon Soo
Nicole Alyssa Petrova
Elisabeth Holtsmann
Hanka Mühblberg
Delisa Heero
Kaisa Kesas
 
Coop toodete võitjad:
 
veepudel läbipaistev - Rihanna Raudsepp
seljakott - Jaroslava Bardina
termotass - Kairo-Markkus Linde
veepudel (musta värvi) - Remy-Joel Siitam
saunalina - Carmen Kazantseva
akupank - Adriana Villemson
 
Arimex tootekoti võitjad:
 
Egle Villik
Maila Maisväli
Härmo Hiiemäe
Julija Varušina
Priidik Parmi
Heleri Puiemets

 

Tervis Pluss tellimuse võitjad:

 

Kert Männik
Indrek Põhjatu
Mihkel Lääne

 

Cha tee võitjad:

 

Janika Raudsepp
Margus Pedaste
Avely Müür
 
Greenfield teekomplekti võitjad:
 
Jana Meier
Liis Lehtse
Denis Uksov
Aivar Jesse
Leila Lahtvee
Anari Pabort
Meelis Laansalu
Tiiu Müürsepp
Marje Märss

Rexona tootekoti võitjad:

 

Renno Rehtla
Kardo Velberg
Karel Pedaste
Janek Suur
Mati Hussar
Agnes Pärnamägi
Grete Veepere-Ots
Jaanika Mardla
Ilse Laur
Pille Nurmis
 
Veski Mati tootekoti võitjad:
 
Mathis Bogens
Rauno Luksepp
Siiri Pilt
Maimu Vahtra
Olga Gontsarik

 

Põltsamaa Felix tootekoti võitjad:

 

Ele Luuk
Ahto Jaska
Rauno Laumets
 
Secosport mütside võitjad:
 
Aleksandr Kuleshov
Terje Heido-Rosenberg
Urmas Kolga
Mailika Troska
 
Olümpia- ja Spordimuuseumi pääsme võitjad:
 
Helen Tammiksaar
Margit Laidvee
Piret Mällo
Martin Vilimaa
Laura Kõrgvee
Jevgeni Kuvsinov
 
Grüne Fee tootekorvi võitjad:
 
Janika Jakobson
Anna Elisabeth Rehema
Katrin Saareleht
Urve Varblane
 
Skechers Go Run Ride 8 jooksujalatsite võitjad:
 
Oksana Zahharova
Terje Pahk
 
Kõikide võitjatega võtame omalt poolt ühendust hiljemalt 05.07