08. aprillil algusega kell 13.00 stardib Treenitus MTÜ eestvedamisel järjekorralt juba 6. Parkmetsa jooks, mis avab #GORUNTARTU sarja avaetapina ka Lõuna-Eesti jooksuhooaja. Starti on sel korral oodata ligemale 1300 spordisõpra.

Lisaks Raja tänava pargis toimuvale põhijooksule (7 km) on kavas ka ajavõtuga tervisekõnd, ajavõtuta jooks-kõnd (mõlemad 7 km) ning tasuta Mr. Pritt lastejooksud. Programmis on ka muud huvitavat: MV Spordiklubi soojendusvõimlemine – järelvenitus, 100 + kg jooks – kõnd.

Parkmetsa jooksult ei puudu sel korral ka Eesti jooksuparemik. Starti tulevad 1500 m jooksu Eesti siserekordiomanik Andi Noot ja samal distantsil kõigi aegade arvestuses 9.kohta hoidev keskmaajooksja Allar Lamp ning Rio Olümpiamängudel osalenud Leila Luik.

#GORUNTARTU sari saab jätku 19. augustil Skechers Suvejooksuga (5 ja 10 km) ning lõpeb 11. novembril Novembrijooksuga (5 km).

Täpsemat infot jooksude/kõndide kohta leiab www.treenitus.eu

Parkmetsa jooksu/ #GORUNTARTU sarja peatoetaja on Skechers, suurtoetajad: Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Eesti Pagar, Vomax, Põltsamaa Felix, Polar ja Tartu linn.

PEATOETAJA SUURTOETAJAD TOETAJAD

© 2016 Mittetulundusühing Treenitus

Top
Jälgi meid:                  
Close
loading...